Activiteiten SK Clubs

Op deze pagina kan je alle belangrijke activiteiten van al onze SK-clubs vinden.

Gebruik  deze link om je in te schrijven op de automatische kalender van al zijn SK clubs. iCal, Google Calendar, Outlook of gelijkaardig vereist.
Werkt ook met de meeste smartphones.

Een automatische kalender per vereniging kan je vinden op de club pagina naast de titel "Activiteiten".
Voor de SK kalender is dit deze link:

Daarnaast kan je ook de SK kalender op een app weergeven: You do, WePlan
App te vinden op Android & iOS toestellen waarbij je onze kalender kan vinden in de app zelf door te zoeken naar "SeniorenKonvent Ghendt".

Overzicht

Activiteit Datum Dag Club Locatie Type
Huifkarrenkroegentocht 19/10 18:00 Vandaag Moeder Meetjesland Gent Cultuur
Spelletjesavond 19/10 20:00 Vandaag Limburgia Therminal Evenement
Kroegentocht 19/10 20:00 Vandaag Abnormalia Overpoort Evenement
Cocktailavond 19/10 21:00 Vandaag Laetitia Latin Quarter Evenement
Cocktailavond 19/10 21:00 Vandaag Sd'A Gent Bierologie Evenement
Schachtenverkoop (Gesloten) 19/10 21:00 Vandaag Dionysus Bierologie Evenement
Gutenbergweekend 20/10 18:00 Vrijdag Gutenberg De schutterij Reis
Vriendjes -en Familiecantus 21/10 21:00 Zaterdag Scaldis Den Ommeganck Cantus [Open]
Spaghettifestijn 22/10 11:00 Zondag Laetitia C.O.C. Ronse Eetgelegenheid
Doop + doopcantus 23/10 18:30 Maandag Sd'A Gent Citadelpark + Bierologie Cantus [Open]
Cocktailfeestje 23/10 20:30 Maandag Moeder Meetjesland Porter House Evenement
Bierrally tweede team 23/10 20:30 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Reis
Bierrally 23/10 20:30 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Reis
Doop 24/10 12:00 Dinsdag Geeraard 't Putje/ Citadelpark Evenement
Dagdisco 24/10 14:00 Dinsdag Moeder Kila Pallieter Evenement
Doopcantus 24/10 20:00 Dinsdag Geeraard Delta Cantus [Gesloten]
Peter- en Meteravond 24/10 20:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Cava- en champagne-avond 24/10 21:00 Dinsdag De Dijlebrassers Porter House Evenement
Cocktailavond 24/10 22:00 Dinsdag BUK Latin Quarter Evenement
Spaghettifestijn 25/10 17:00 Woensdag Wase Club Therminal Eetgelegenheid
Doop + Doopcantus 25/10 18:00 Woensdag Gutenberg Minus one Cantus [Gesloten]
Cantor Ikkannix zangavond · 25/10 19:30 Woensdag Ideefix The Dixie Evenement
Hotdogs@Muinpark 25/10 20:00 Woensdag 't Wielke Muinpark Eetgelegenheid
Doopcantus 25/10 20:30 Woensdag Laetitia Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Tour de France 25/10 20:30 Woensdag Moeder Malheur Gent Sport
Cocktailavond · 25/10 20:45 Woensdag Internia Salto Evenement
Cocktailavond I 25/10 21:00 Woensdag Aphonia Confrater Evenement
Cocktailavond Deliria (Halloween editie) · 25/10 21:00 Woensdag Deliria Delta Evenement
Doop & doopcantus 26/10 14:00 Donderdag Abnormalia Citadelpark & Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Nadoop · 26/10 15:30 Donderdag BUK Citadelpark Evenement
MM sport @tafeltennis 26/10 16:03 Donderdag Moeder Meetjesland GUSB Sport
Doop en doopcantus 26/10 16:30 Donderdag Limburgia Citadelpark + Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Hamburgerfestijn 26/10 17:00 Donderdag 't Stropke Therminal Eetgelegenheid
Tafeltennis 26/10 18:00 Donderdag SK Ghendt GUSB Sport
Doop 26/10 19:00 Donderdag Hortecta 't Putje Evenement
Feutenspelen 26/10 19:00 Donderdag Salmonella The Zone Evenement
Manillentoernooi 26/10 19:30 Donderdag Geeraard 't Putje Evenement
Open Zangavond I 26/10 20:00 Donderdag SK Ghendt Therminal Evenement
Schachtenverkoop 26/10 20:30 Donderdag MEGA Salto Evenement
Doopclub 26/10 20:30 Donderdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Overpoortrolling 26/10 20:30 Donderdag Dionysus Bierologie Evenement
Doopweekend 27/10 20:00 Vrijdag 't Stropke / Evenement
Doopcantus 27/10 21:00 Vrijdag Hortecta Grote zaal canard bizar Cantus [Gesloten]
Voetbal Moeder Egmont VS SKS 28/10 17:30 Zaterdag Moeder Egmont Zottegem Sport
Schachtenverkoop 29/10 19:30 Zondag 't Wielke De Coulissen Evenement
Doopcantus 29/10 20:30 Zondag 't Stropke Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Doop 30/10 12:00 Maandag Scaldis Gent Evenement
Babtismus & Cantus Babtismus 30/10 17:30 Maandag Ideefix Karaoke Cantus [Gesloten]
Overpoortrolling 30/10 20:00 Maandag Antwerpen Boven Overpoortstraat Evenement
Doop 31/10 08:00 Dinsdag 't Wielke Gent Evenement
Cantus 31/10 20:00 Dinsdag Moeder Kila Minus One Cantus [Open]
Doopcantus 31/10 20:30 Dinsdag 't Wielke De Salamander Cantus [Gesloten]
Overpoortrolling 31/10 21:00 Dinsdag Sd'A Gent Overpoort Evenement
Cocktailavond 31/10 21:00 Dinsdag Geeraard 't Putje Evenement
Halloweencantus 31/10 21:00 Dinsdag Aphonia Pi-nuts Cantus [Gesloten]
Kroegentocht 01/11 20:30 Woensdag Moeder Malheur Gent Evenement
Minicantus 02/11 20:00 Donderdag Geeraard Bierologie Cantus [Gesloten]
Doopcantus 02/11 20:30 Donderdag Salmonella Grote zaal Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Verbroederingscantus 04/11 20:30 Zaterdag Moeder Egmont Bevegemse vijvers Zottegem Cantus [Open]
Schachten Vs Commilitones 06/11 10:00 Maandag Salmonella The Zone Evenement
Croque verkoop OLO 06/11 11:30 Maandag Abnormalia Campus Brusselsepoort Eetgelegenheid
DER DAUF 06/11 12:00 Maandag Moeder Malheur Gent Evenement
Lustrumweek 06/11 19:00 Maandag 't Wielke Gent Evenement
Modelcantus 06/11 20:30 Maandag SK Ghendt 't Gouden Mandeken Cantus [Open]
Doopcantus 06/11 20:30 Maandag Moeder Malheur Karaoke Cantus [Gesloten]
Lustrumfeest 06/11 22:00 Maandag 't Wielke De Coulissen Evenement
24u van De Koepuur 07/11 12:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Lustrum Jeneverpetanque 07/11 19:00 Dinsdag 't Wielke Gent Sport
Jeneveravond 07/11 20:00 Dinsdag Geeraard 't Putje Evenement
Jeneveravond 07/11 21:00 Dinsdag Laetitia Latin Quarter Evenement
Croque verkoop OSO 08/11 11:30 Woensdag Abnormalia Campus Kattenberg Eetgelegenheid
MM sport @volleybal 08/11 16:08 Woensdag Moeder Meetjesland GUSB Sport
Volleybal 08/11 18:00 Woensdag SK Ghendt GUSB Sport
Ribbetjes@Amadeus (Lustrum) 08/11 19:00 Woensdag 't Wielke Amadeus Gent Eetgelegenheid
Alcoholy 08/11 20:30 Woensdag Antwerpen Boven Canard Bizard Evenement
Open cantus 08/11 20:30 Woensdag Sd'A Gent Bierologie Cantus [Open]
Cantus 08/11 20:30 Woensdag Wase Club Canard Bizar Cantus [Open]
Schachtenverkoop 08/11 20:30 Woensdag Moeder Malheur Pere Total Evenement
Vriendjescantus 08/11 20:30 Woensdag Internia Canard Bizar kleine zaal Cantus [Open]
Jeneveravond 08/11 21:00 Woensdag Scaldis 't Putje Evenement
Teambuilding 08/11 21:00 Woensdag Aphonia Gent Evenement
Cocktailavond 08/11 21:00 Woensdag 't Stropke Canard Bizar Evenement
Themacantus 08/11 21:02 Woensdag Rodenbach Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Croque verkoop OKO 09/11 11:30 Donderdag Abnormalia Campus Sint-Amandsberg Eetgelegenheid
Doop en doopcantus 09/11 17:00 Donderdag Moeder Meetjesland Citadelpark + Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Lustrum Paintball 09/11 19:00 Donderdag 't Wielke Gent Sport
Doop 09/11 20:30 Donderdag De Dijlebrassers Bierologie Cantus [Gesloten]
Oude Stadsrolling 09/11 21:00 Donderdag Limburgia Gent Evenement
Drankspelletjesavond 09/11 21:00 Donderdag Dionysus Bierologie Evenement
Cantus contest 09/11 21:01 Donderdag Rodenbach Brouwerij Rodenbach (Roeselare) Cantus [Open]
Lustrumvat 09/11 22:00 Donderdag 't Wielke De Coulissen Evenement
Bosklassen Moeder Egmont 10/11 19:00 Vrijdag Moeder Egmont In 't bos Evenement
Lustrumcantus/Anciencantus 10/11 20:30 Vrijdag 't Wielke De Salamander Cantus [Gesloten]
Nadoop + Nadoopcantus 13/11 18:00 Maandag Internia Canard Bizar grote zaal Cantus [Gesloten]
Boys en girlsnight 13/11 20:00 Maandag Moeder Meetjesland Citadelpark/Porter House Evenement
Zweedse ballekes 14/11 18:30 Dinsdag Wase Club IKEA Eetgelegenheid
Gravensteenfeesten 15/11 10:00 Woensdag SK Ghendt Sint-Pietersplein Evenement
Lunch Gravensteenfeesten (clubs) 15/11 12:00 Woensdag SK Ghendt Podiumzaal De therminal Eetgelegenheid
Gravensteenfeesten 15/11 12:00 Woensdag Moeder Malheur Gravensteen Evenement
Gravensteenfeesten 15/11 12:00 Woensdag Wase Club Gravensteen/Sint-Pietersplein Evenement
Limburgia op de Gravensteenfeesten 15/11 15:00 Woensdag Limburgia Gent Evenement
MEGA@Gravensteenfeesten 15/11 15:00 Woensdag MEGA Gravensteen Cultuur
MM @GSF 15/11 16:00 Woensdag Moeder Meetjesland Gravensteen/Sint-Pietersplein Evenement
Gravensteenfeesten 2017 15/11 18:00 Woensdag SK Ghendt Sint-Pietersplein Evenement
Deliria @ Gravensteenfeesten 15/11 20:00 Woensdag Deliria Sint-Pietersplein Cultuur
Gravensteenfeesten 15/11 20:00 Woensdag 't Stropke Sint-pietersplein Evenement
Gravensteenfeesten 15/11 20:00 Woensdag Geeraard Sint-pietersplein Evenement
't Wielke @ Gravensteenfeesten 15/11 20:00 Woensdag 't Wielke Sint-Pietersplein Evenement
Galabal Moeder Egmont · 18/11 20:30 Zaterdag Moeder Egmont Bevegemse vijvers Zottegem Galabal
Zangavond 18/11 20:30 Zaterdag Laetitia Jeugdhuis Canavia Cantus [Open]
Poolavond 20/11 20:00 Maandag Aphonia Snooker Arena Sport
Nadoop en Bierkoningcantus 20/11 20:30 Maandag Salmonella Cuba Libre Cantus [Gesloten]
Kickertoernooi 21/11 18:00 Dinsdag SK Ghendt De Limiet Sport
MM Sport @kickertornooi 21/11 20:00 Dinsdag Moeder Meetjesland De Limiet Sport
Jeneveravond 21/11 20:00 Dinsdag Wase Club Delirium Tremens Evenement
Sint-Geeraardcantus 21/11 20:00 Dinsdag Geeraard Delta Cantus [Gesloten]
Cantoravond II 21/11 20:00 Dinsdag SK Ghendt Therminal Evenement
Cantus 21/11 20:30 Dinsdag Dionysus Bierologie Cantus [Open]
Verbroederingscantus 21/11 20:30 Dinsdag 't Stropke Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Verbroederingscantus 21/11 21:00 Dinsdag Scaldis Canard Bizar Cantus [Open]
Cocktailavond 21/11 21:00 Dinsdag De Dijlebrassers Porter House Evenement
Eetfestijn Deliria 22/11 18:00 Woensdag Deliria VIP-school, Martelaarslaan 13 A, Gent Eetgelegenheid
Volleybal finales 22/11 18:00 Woensdag SK Ghendt GUSB Sport
MM Sport @finales volleybal 22/11 20:30 Woensdag Moeder Meetjesland GUSB Sport
Cocktailavond 22/11 21:00 Woensdag Abnormalia Canard Bizar Evenement
Jeneveravond 22/11 21:00 Woensdag Gutenberg Bierologie Cultuur
Cocktailavond 22/11 22:00 Woensdag Moeder Kila Pallieter Evenement
Pasta-avond 23/11 18:00 Donderdag Internia Therminal (turbinezaal) Eetgelegenheid
Noedelavond 23/11 19:00 Donderdag Sd'A Gent Bierologie Eetgelegenheid
Bierpong toernooi 23/11 20:00 Donderdag Salmonella The Zone Evenement
Nadoopcantus 23/11 20:30 Donderdag Laetitia Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Troela-avond 23/11 20:30 Donderdag MEGA Salto Evenement
Wees origineel cantus (nadoop) 23/11 21:00 Donderdag Hortecta Cantuszaal Pi-nuts Cantus [Open]
Cocktailavond 23/11 21:00 Donderdag Limburgia Confrater Evenement
Vriendjes en familieclub 24/11 20:30 Vrijdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Spaghettifestijn 25/11 10:00 Zaterdag Geeraard Grimminge Eetgelegenheid
Rich and Famous Cavanight 27/11 20:00 Maandag 't Wielke De Coulissen Evenement
Schachtenkonvent II 27/11 20:30 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Evenement
Fifatoernooi 28/11 20:00 Dinsdag Geeraard 't Putje Evenement
Ketnet 20 jaar 29/11 19:30 Woensdag Aphonia Sportpaleis Evenement
Themacantus 29/11 20:30 Woensdag Moeder Malheur Bierologie Cantus [Gesloten]
Themacantus 29/11 20:30 Woensdag Moeder Meetjesland Karaoké Cantus [Open]
Cantus 29/11 20:30 Woensdag 't Wielke De Salamander Cantus [Gesloten]
Bierbowling 29/11 20:30 Woensdag Moeder Meetjesland Overpoort Bowl Sport
Sinterklaascantus 29/11 20:30 Woensdag Abnormalia Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Shotjesavond 29/11 21:00 Woensdag Deliria Delirium Tremens Evenement
Gala-Cava avond 30/11 20:00 Donderdag Geeraard 't Putje Evenement
Themacantus 30/11 20:30 Donderdag MEGA Canard Bizar Cantus [Open]
Schachteneetfestijn 30/11 20:30 Donderdag Antwerpen Boven Therminal Eetgelegenheid
Open cantus 30/11 21:00 Donderdag Limburgia Canard (kleine zaal) Cantus [Open]
Shotjes avond I 30/11 21:00 Donderdag Aphonia Confrater Evenement
Peter- en meteravond 30/11 21:00 Donderdag Dionysus Bierologie Evenement
Proseniorencantus 01/12 20:30 Vrijdag Internia Salto Cantus [Gesloten]
Galabal 01/12 21:00 Vrijdag Gutenberg Le Bateau Galabal
Galabal 01/12 22:00 Vrijdag Moeder Kila Art Cube Galabal
Lustrumdiner 02/12 19:00 Zaterdag Wase Club Waasland Eetgelegenheid
Wisselcantus 02/12 21:00 Zaterdag Scaldis Den Ommeganck Cantus [Open]
Streekbierenavond 05/12 20:00 Dinsdag Moeder Kila Odisee Technologiecampus Evenement
Deliria @ Massacantus Roeselare 05/12 20:00 Dinsdag Deliria Roeselare Cantus [Open]
Sinterklaasetentje 06/12 18:00 Woensdag Limburgia Gent Eetgelegenheid
Quiz 06/12 20:00 Woensdag Abnormalia TBA Evenement
Nadoop + Sintcantus 06/12 20:00 Woensdag Sd'A Gent Bierologie Cantus [Gesloten]
Klaascantus 06/12 20:30 Woensdag Laetitia Latin Quarter Cantus [Open]
Gendernight 06/12 20:30 Woensdag Moeder Malheur Gent Evenement
Sinterklaas cantus 06/12 21:03 Woensdag Rodenbach Latin Quarter Cantus [Gesloten]
Jenevernight 07/12 20:00 Donderdag Hortecta 't Putje Evenement
Nadoop 07/12 20:30 Donderdag De Dijlebrassers Bierologie Cantus [Open]
Kerstclub 07/12 20:30 Donderdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Sint-Neukt cantus 07/12 21:00 Donderdag Aphonia Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Sinterklaascantus 09/12 20:30 Zaterdag Wase Club Waasland Cantus [Gesloten]
Nadoop & Nadoopcantus 11/12 16:00 Maandag Abnormalia Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Mexicaans eetfestijn 11/12 17:30 Maandag MEGA Eetgelegenheid
ScalQuiz 12/12 17:00 Dinsdag Scaldis Therminal Evenement
Winterdroomclubavond 12/12 19:30 Dinsdag Aphonia Kerstmarkt Cultuur
Massacantus 13/12 19:00 Woensdag Moeder Malheur Flanders Expo Cantus [Gesloten]
Deliria @ Massacantus 13/12 19:00 Woensdag Deliria Expo Gent Evenement
MM @MC 13/12 20:00 Woensdag Moeder Meetjesland Flanders Expo Evenement
't Wielke@massacantus 13/12 20:00 Woensdag 't Wielke Expo Gent Evenement
Massacantus XXV 13/12 20:00 Woensdag SK Ghendt Flanders Expo Cantus [Open]
Massacantus 13/12 20:00 Woensdag Geeraard Flanders EXPO Cantus [Open]
Limburgia op de Massacantus 13/12 20:00 Woensdag Limburgia Flanders Expo Cantus [Open]
Shotjesquiz 18/12 20:00 Maandag Salmonella The Zone Evenement
Jeneverschaatsen 18/12 20:00 Maandag Moeder Meetjesland Korenmarkt Sport
Poolavond 19/12 21:00 Dinsdag Moeder Kila Overpoort Bowl Evenement
Secret Santa 20/12 21:00 Woensdag MEGA De Limiet Evenement
Moeder Kila @ Kerstmarkt 21/12 20:00 Donderdag Moeder Kila Kerstmarkt Evenement
Nieuwjaarsreceptie 08/01 19:00 Maandag SK Ghendt Therminal Evenement
SK Skireis 02/02 18:00 Vrijdag SK Ghendt Risoul (Frankrijk) Reis
Skireis 02/02 20:00 Vrijdag Moeder Kila Risoul Reis
Bierbowling 12/02 20:00 Maandag Salmonella Overpoort Bowl Evenement
Wisselcantus 12/02 20:30 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Evenement
Podiumavond 14/02 17:43 Woensdag Moeder Kila Pallieter Evenement
Badminton 15/02 18:00 Donderdag SK Ghendt GUSB Sport
Kaas- en wijnavond 15/02 20:00 Donderdag Limburgia Therminal Evenement
Valentijnclub 15/02 20:30 Donderdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Schachtenkoning(in)cantus 15/02 20:30 Donderdag Sd'A Gent Bierologie Cantus [Gesloten]
Top 50-cantus 15/02 20:30 Donderdag Salmonella Grote zaal Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Spaghettifestijn 17/02 17:00 Zaterdag Moeder Egmont Zottegem Evenement
Centrumrolling 17/02 20:30 Zaterdag 't Stropke Centrum Gent Evenement
Tour De France 18/02 20:30 Zondag Moeder Egmont Den Amber Cultuur
12u van het SK 19/02 15:00 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Evenement
Apres Skila 20/02 20:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Kroegentocht 20/02 21:00 Dinsdag Aphonia Overpoort Evenement
Open cantus 20/02 21:00 Dinsdag Limburgia Canard (kleine zaal) Cantus [Open]
Basketbal 21/02 18:00 Woensdag SK Ghendt GUSB Sport
Kroegentocht 21/02 20:00 Woensdag Deliria Overpoort Evenement
Bargames 22/02 20:00 Donderdag Salmonella The Zone Evenement
Quiz 22/02 20:30 Donderdag Antwerpen Boven Therminal Evenement
Jeneveravond 22/02 21:00 Donderdag 't Stropke Canard Bizar Evenement
Cocktailavond 22/02 21:00 Donderdag De Dijlebrassers Porter House Evenement
Verpleegsterkesfuif 26/02 21:00 Maandag Aphonia De Viking Evenement
Vol-au-ventavond 27/02 17:00 Dinsdag 't Stropke Therminal Eetgelegenheid
Afficherolling 27/02 20:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Vol-au-ventavond 28/02 17:00 Woensdag 't Stropke Therminal Eetgelegenheid
Finales Basketbal 28/02 18:00 Woensdag SK Ghendt GUSB Sport
Macaroni-avond 28/02 18:30 Woensdag Sd'A Gent Grote zaal Therminal Eetgelegenheid
Cantoravond III 28/02 20:00 Woensdag SK Ghendt Therminal Evenement
Themaclub 28/02 20:30 Woensdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Shotjesavond 28/02 21:00 Woensdag Deliria Delirium Tremens Evenement
Heropeningscantus 01/03 21:00 Donderdag De Dijlebrassers Bierologie Cantus [Open]
Oudledenactiviteit 02/03 20:00 Vrijdag Moeder Kila Pallieter Evenement
Vriendjes- en Familiecantus 02/03 20:30 Vrijdag Salmonella Grote zaal Canard Bizar Cantus [Open]
Oudledencantus 03/03 20:30 Zaterdag 't Stropke Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Grote Schacht, Klein Praesidium 05/03 20:00 Maandag Salmonella The Zone Evenement
Speech- en troubadourcantus 05/03 20:30 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Evenement
Zaalvoetbal 06/03 18:00 Dinsdag SK Ghendt Sporthal Hogent Sport
Waagstuk 07/03 19:30 Woensdag Antwerpen Boven Canard Bizard Evenement
Themacantus 07/03 21:00 Woensdag Deliria Delta Cantus [Gesloten]
Cocktailavond 07/03 22:00 Woensdag Moeder Kila Pallieter Evenement
Cava-avond 08/03 21:00 Donderdag Limburgia Confrater Evenement
Galabal Moeder Malheur 09/03 21:00 Vrijdag Moeder Malheur Gent Galabal
Nieuwe leden cantus 11/03 17:00 Zondag 't Stropke Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Zaalvoetbal 13/03 18:00 Dinsdag SK Ghendt GUSB Sport
Kila Quiz 13/03 20:00 Dinsdag Moeder Kila Odisee Technologiecampus Evenement
Streekbieravond 13/03 20:00 Dinsdag Antwerpen Boven Canard Bizard Evenement
Streekbierenavond 13/03 21:00 Dinsdag De Dijlebrassers Porter House Evenement
Limburgia Quiz 15/03 20:00 Donderdag Limburgia Therminal Cultuur
Schachten vs. Temmer 15/03 21:00 Donderdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Galabal 16/03 21:00 Vrijdag Aphonia Le Bateau Galabal
Finales Zaalvoetbal 20/03 18:00 Dinsdag SK Ghendt Sporthal Hogent Sport
Open Zangavond II 20/03 20:00 Dinsdag SK Ghendt Therminal Evenement
Bierbowling 20/03 21:00 Dinsdag Moeder Kila Overpoort Bowl Evenement
Brouwerijbezoek Rodenbach 21/03 12:30 Woensdag SK Ghendt Spanjestraat 133, 8800 Roeselare Bedrijfsbezoek
Quiz 21/03 20:30 Woensdag Sd'A Gent Outpost Evenement
Cocktailavond II 21/03 21:00 Woensdag Aphonia Confrater Evenement
Leuvenrolling 22/03 17:00 Donderdag De Dijlebrassers Leuven Reis
Overpoortrolling 22/03 21:00 Donderdag Limburgia Gent Evenement
Galadiner + Lustrumbal 23/03 21:00 Vrijdag 't Stropke / Galabal
AB Weekend 23/03 21:08 Vrijdag Antwerpen Boven Onbekend Reis
Filmavond 24/03 21:00 Zaterdag 't Stropke / Evenement
Lustrumreceptie 25/03 19:00 Zondag 't Stropke / Evenement
Brouwerijbezoek 26/03 14:00 Maandag 't Stropke / Bedrijfsbezoek
Kiescantus 26/03 20:00 Maandag SK Ghendt Canard Bizar Cantus [Open]
Groots Ribbetjesfestijn 27/03 12:00 Dinsdag Moeder Kila Odisee Technologiecampus Eetgelegenheid
Lustrumkillerrolling 27/03 21:00 Dinsdag 't Stropke / Evenement
Lustrumquiz 28/03 20:00 Woensdag 't Stropke Terminal Evenement
Nacht van de Bronstige Paters 29/03 20:30 Donderdag Sd'A Gent Bierologie Evenement
Lustrum Gentse Avond Deluxe 29/03 21:00 Donderdag 't Stropke Canard Bizar Evenement
Bierproeven in het Trollenkot 29/03 21:00 Donderdag Limburgia Trollenkot Evenement
Themacantus 29/03 21:00 Donderdag De Dijlebrassers Bierologie Cantus [Open]
Lustrumcantus 30/03 20:30 Vrijdag 't Stropke / Cantus [Gesloten]
Paasmanden op Paasmaandag 02/04 06:00 Maandag Moeder Egmont Zottegem Eetgelegenheid
Aphonia weekend 06/04 12:00 Vrijdag Aphonia Suprise Reis
Egmontdag + openlucht cantus 07/04 12:30 Zaterdag Moeder Egmont Zottegem Evenement
Weekendje 13/04 16:00 Vrijdag 't Stropke Heure Reis
Ontgroeningscantus 16/04 20:30 Maandag Salmonella Grote zaal Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Tweelingcantus 17/04 20:00 Dinsdag Moeder Kila Minus One Cantus [Open]
Wisselclub 17/04 20:00 Dinsdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Shotjes avond II 18/04 21:00 Woensdag Aphonia Confrater Evenement
Ontgroeningscantus 19/04 20:30 Donderdag De Dijlebrassers Bierologie Cantus [Gesloten]
Filmavond 20/04 20:30 Vrijdag Aphonia Cinema Cultuur
Familiecantus 21/04 21:00 Zaterdag 't Stropke Canard bizar Cantus [Gesloten]
Schachtenkotrolling 24/04 20:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Vol-au-vent à volonté 25/04 18:00 Woensdag 't Stropke Therminal Eetgelegenheid
Ontgroening + Kiescantus 26/04 20:30 Donderdag Sd'A Gent Bierologie Cantus [Gesloten]
Bierbeurs 26/04 21:00 Donderdag Limburgia Confrater Evenement
Familiecantus 27/04 18:16 Vrijdag Moeder Kila Odisee Technologiecampus Cantus [Gesloten]
Vriendjes- en familiecantus 30/04 21:00 Maandag Aphonia Canard Bizar Cantus [Open]
Schachtenactiviteit 01/05 20:00 Dinsdag Moeder Kila De Koepuur Evenement
Voorsteling Ontgroeningsopdrachten 02/05 18:00 Woensdag Antwerpen Boven Therminal Evenement
Bierbowling 02/05 20:00 Woensdag Deliria Overpoort Bowl Evenement
Ontgroening 03/05 13:00 Donderdag Antwerpen Boven Canard Bizard Evenement
Kiescantus 06/05 21:00 Zondag 't Stropke Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Kiescantus 07/05 20:30 Maandag Salmonella Grote zaal Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Ontgroeningscantus 08/05 18:24 Dinsdag Moeder Kila Minus One Cantus [Gesloten]
Ontgroenings- en kiescantus 09/05 12:30 Woensdag Deliria Delta Cantus [Gesloten]
Ontgroening- en kiescantus 09/05 20:00 Woensdag Aphonia Pi-nuts Cantus [Gesloten]
Zwanenzang 09/05 20:30 Woensdag Antwerpen Boven Canard Bizard Cantus [Gesloten]
Kiescantus 09/05 21:00 Woensdag Moeder Kila Canard Bizar Cantus [Gesloten]
Filmavond 15/05 20:00 Dinsdag Antwerpen Boven Therminal Evenement
Ribbetjesavond 16/05 19:00 Woensdag Deliria Amadeus Eetgelegenheid